Hjem KlimaKlimaplan og klimaarbeidKlimaplanen: Prosjektmedarbeidere

Klimaplanen: Prosjektmedarbeidere

Prosjektmedarbeidere for gjennomføring av klimaplanen

Mie Abelgaard
Mie Abelgaard 

  • Transport
  • Anleggsmaskiner

Telefon: 474 52 292

E-post:
mie.abelgaard@trondheim.kommune.no 

Silke Van Dyken
Silke van Dyken 

  • Transport
  • Sjøfart

Telefon: 954 59 939

E-post:
silke.van.dyken@trondheim.kommune.no 

Randi Irene Henriksen
Randi Irene Henriksen 

  • Administrativ støtte

Telefon: 72 54 25 53

E-post:
randi.irene.henriksen@trondheim.kommune.no

Rolf Erik Hoaas
Rolf Erik Hoaas 

  • Bygg og anlegg
  • Oljeutfasing

Telefon: 916 66 536

E-post:
rolf-erik.hoaas@trondheim.kommune.no

Chin-Yu-Lee
Chin-Yu Lee

  • Næringsliv, teknologi og det grønne skiftet
  • Bygg og anlegg

Telefon: 901 97 323

E-post:
chin-yu.lee@trondheim.kommune.no

Simon J Loveland
Simon James Loveland

  • Analyse
  • Klimabudsjett

Telefon: 902 88 411

E-post:
simon-james.loveland@trondheim.kommune.no 

   

Hans Einar Lundli
Hans Einar Lundli 

  • Konstituert avdelingsleder

Telefon: 478 48 606

E-post:
hans-einar.lundli@trondheim.kommune.no  

Knut Øyvind Økkenhaug
Knut Øyvind Okkenhaug

  • Klimakommunikasjon

Telefon: 951 98 696

E-post:
knut.okkenhaug@trondheim.kommune.no

Anna Soleika Peters
Anna Soleika Jawansky Peters

  • Oljeutfasing

Telefon: 72 54 25 76

E-post:
anna.soleika.jawansky.peters@trondheim.kommune.no 

Jøran Solli
Jøran Solli 

  • Transport

Telefon: 480 74 455

E-post: 
joran.solli@trondheim.kommune.no 

Renate Stakvik
Renate Stakvik

  • Transport

Telefon: 928 84 382

E-post:
renate.stakvik@trondheim.kommune.no 

Ellen Birgitte Strømø
Ellen-Birgitte Strømø

  • Klimatilpasning

Telefon: 907 57 613

E-post:
ellen-birgitte.stromo@trondheim.kommune.no

Magnus I Vestrum
Magnus Inderberg Vestrum

  • Klimavennlige innkjøp

Telefon: 950 77 752

E-post:
magnus.vestrum@trondheim.kommune.no

Hanne Aaserud
Hanne Aaserud

  • Forbruk og avfall

Telefon: 416 25 412

E-post:
hanne.aaserud@trondheim.kommune.no

Nettsider for arbeidet med klimaplanen

Kommunens klimaside  

På kommunens klimaside finner du lenker til informasjon om kommunens klimaarbeid og klimavennlige tiltak i Trondheim.

Sist oppdatert: 04.10.2019

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne? (ikke skriv personlig informasjon)


Din tilbakemelding blir ikke besvart. Hvis du behøver hjelp, vennligst benytt en av våre kanaler for kontakt.

A03-P1-EPI004