Konsulater

  • Bangladesh, Håkon Knudsen, Brattørkaia 17B, 7462 Trondheim, 900 55 165, hkn@svw.no
  • Belgia, Christian M. Bachke, Stiklestadveien 1A, 7441 Trondheim, 922 38 250, christian@midnor.no
  • Brasil, Marius Maske, Løvåsmyra 2, 7072 Heimdal, 982 81 202, marius.maske@maske.no
  • Danmark, Christian Lykke, Munkegt. 48, 7005 Trondheim, 73880000   christian.lykke@bunnpris.no
  • Estland, Trond B. Brekke, Schultz gate 1, 7013 Trondheim, 906 66 442, trond.brekke@bbrekke.no
  • Finland, Jari Takala, Vestre Rosten 81, 7075 Tiller, 926 90 213, jari@takala.no
  • Frankrike, Berit Rian, Dronningens gate 12 (postadresse: NIT, Postboks 778 Sentrum, 7408 Trondheim), 7013 Trondheim, 73 88 31 10, berit@nitr.no
  • India, Rita Kumar, Lundåsen 8, 7089 Heimdal, 72 84 86 36, akumar@2ci.net
  • Island, Kent Ranum, Osloveien 23, 7018 Trondheim, 934 39 000, kr@apilar.no
  • Italia, Carl Christian Thodesen, Eidsvolls gate 2B, 7030 Trondheim, 454 88 252, carl.thodesen@ntnu.no
  • Kroatia, Gunvor Øie, Hasselbakkvegen 11, 7053 Ranheim, 971 47 906,  gunvor.oie@sintef.no 
  • Latvia, Ole Birger Giæver, Verftsgata 4, 7412 Trondheim, 916 99 000, obg@barrister.no
  • Litauen, Kjell Eriksen, Schultz gate 1, 7013 Trondheim, 916 34 251, kjell.eriksen@brekkeind.no
  • Luxembourg, Ole Bjørnevik, Strandveien 43, 7042 Trondheim, 926 14 510, ole@boa.no
  • NederlandKnut Vestbø, Søndre gate 4, 7467 Trondheim, 911 17 640, knut.vestbo@smn.no
  • Polen, Per Kr. Forseth, Dyre Halses gate 1A, 7042 Trondheim, 970 68 286, pforseth@deloitte.no
  • Portugal, John Binde, Brattørkaia 17B, 7010 Trondheim, 976 09 400, john.binde@oradell.no
  • Spania, Kaare Gisvold, Schultz gata 1, 7011 Trondheim, 900 49 289, kaare.gisvold@online.no
  • Storbritannia, Ole Petter Bjørseth, Sluppenvegen 17B, 7037 Trondheim, 992 36 405, ole.petter.bjorseth@kjeldsberg.no
  • Sverige, Jan Kaare Tapper, Olav Tryggvasons gate 24, 7011 Trondheim, 926 06 400, jan.kaare.tapper@tapper.no
  • Tsjekkia, Oddvar Kr. Karlsen, Postboks 1862 Lade, 7440 Trondheim, 932 33 100, o.kr.karlsen@gmail.com
  • Tyskland, Kristin Offerdal, Neufeldts gate 17, 7030 Trondheim, 414 18 368, kristin@kristinofferdal.no
  • Ungarn, Eszter Vanky, Schøllers gate 13, 7043 Trondheim, 996 18 028, eszter.vanky@ntnu.no
  • Østerrike, Egil Tegnander, Granåsveien 13, 7048 Trondheim, 92268037, egilteg@me.com 

Corps Consulaire de Norvège er en nasjonal organisasjon med hovedkontor i Oslo og lokalforeninger rundt i landet.

Sist oppdatert: 04.03.2019

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne? (ikke skriv personlig informasjon)


Din tilbakemelding blir ikke besvart. Hvis du behøver hjelp, vennligst benytt en av våre kanaler for kontakt.

A03-P1-EPI004