Kontakt gjerne oss i arbeidsutvalget for Folkehelseuka:

Anniken Glein (Kulturenheten, Koordinator Folkehelseuka)
Tlf. 911 12 445
E-post: anniken.glein@trondheim.kommune.no

Knut Kvaran ( Enhet for Idrett og friluftsliv)
Tlf. 918 08 900
E-post: knut.kvaran@trondheim.kommune.no 

Marit Brodal (Helse- og velferd)
Tlf. 46422437

E-post: marit.brodal@trondheim.kommune.no

Roy-Inge Sivertsen (Oppvekst og utdanning/ Grønn barneby) 
Tlf. 930 25 445

E-post: roy-inge.sivertsen@trondheim.kommune.no

Siri Svenningson (Enhet for service og internkontroll)
Tlf. 95263081
E-post: siri.svenningson@trondheim.kommune.no 

Lene Romstad (Kulturtribunen på Ranheim)
Tlf.
E-post: lene.romstad@trondheim.kommune.no

Martin Lingås (Kulturenheten)
Tlf.
E-post: martin.lingas@trondheim.kommune.no 

Folkehelseuka