Du finner oss i 3. etasje i Dronningens gate 1B. Stikk gjerne innom oss om du ønsker mer informasjon, eller du har tips og ideer til aktiviteter og arrangementer for barn i byen vår. 

Telefon: 72 54 57 00 eller direkte til din kontaktperson

Sissel Nestvold (daglig leder)
Telefon: 41 30 57 47
E-post: sissel.nestvold@trondheim.kommune.no

Anniken Amble
Tlf. 91 77 86 32
E-post: anniken.amble@trondheim.kommune.no

Katrine Amble
Tlf. 91 76 00 49
E-post: katrine.amble@trondheim.kommune.no

Kjellaug Hanssen
Tlf. 91 67 26 17
E-post: kjellaug.hanssen@trondheim.kommune.no

Rolf Bjarne Jensen
Tlf. 95 26 37 46
E-post: rolf-bjarne.jensen@trondheim.kommune.no

Julie Frigstad Ottesen 
Tlf. 91 75 39 20
E-post: julie.frigstad@trondheim.kommune.no

Dagny Dørum Persen
Tlf. 95 09 54 04
E-post: dagny.dorum-persen@trondheim.kommune.no

Solveig Sandsør
Tlf. 95 26 30 80
E-post: solveig.sandsor@trondheim.kommune.no

Ellen Sterten
Tlf. 97 99 59 27
E-post: ellen.sterten@trondheim.kommune.no

Gunn Beate Visnes
Tlf. 91 76 02 49
E-post:
gunn-beate.visnes@trondheim.kommune.no

Toril Aasdal
Tlf. 91 11 25 70
E-post: toril.aasdal@trondheim.kommune.no

Spørsmål vedrørende godtgjøring/registrering av timer i Bluegarden rettes til merkantilt team:

Elin Brattgjerd
Tlf. 72 54 57 18
E-post: elin.brattgjerd@trondheim.kommune.no

Berit Østraat Myhre

Tlf. 72 54 57 19
E-post: berit-ostraat.myhre@trondheim.kommune.no

ikon kultur Kultur, kunst og fritid