Klimaplanen: Prosjektmedarbeidere

Prosjektmedarbeidere for gjennomføring av klimaplanen

Jens Tønnesen

Jens Tønnesen

Jens Tønnesen

  • Bygg og anlegg
  • Energi- og klimaplanlegging i områdeplaner

Telefon: 93 03 02 47

E-post: jens.tonnesen@trondheim.kommune.no

Mie Abelgaard

Mie Abelgaard

Mie Abelgaard

  • Transport
  • Anleggsmaskiner

Telefon: 47 45 22 92

E-post: mie.abelgaard@trondheim.kommune.no

Kaja Marie Brodtkorb

Kaja Marie Brodtkorb

  • Klimabudsjett

Telefon: 97 98 01 64

E-post: kaja.marie.brodtkorb@trondheim.kommune.no

Silke van Dyken

Silke Van Dyken

Silke van Dyken

  • Transport

Telefon: 95 45 99 39

E-post: silke.van.dyken@trondheim.kommune.no

Randi Irene Henriksen

Randi Irene Henriksen

Randi Irene Henriksen

  • Administrativ støtte

Telefon: 99 73 45 33

E-post: randi.irene.henriksen@trondheim.kommune.no

Rebecka Snefuglli Sondell

Rebecka Snefuglli Sondell

  • Klimatilpasning og sirkulærøkonomi

Telefon: 90 27 52 14

E-post: rebecka.snefuglli.sondell@trondheim.kommune.no

Chin-Yu Lee

Chin-Yu-Lee

Chin-Yu Lee

  • Næringsliv, teknologi og det grønne skiftet

Telefon: 90 19 73 23

E-post: chin-yu.lee@trondheim.kommune.no

Simon James Loveland

Simon J Loveland

Simon James Loveland

  • Analyse og statistikk
  • Klimagassregnskap
  • Klimabudsjett

Telefon: 90 28 84 11

E-post: simon-james.loveland@trondheim.kommune.no

Maren Lundhaug

Maren Lundhaug

  • Klimavennlige innkjøp   

Telefon: 92 01 64 67
E-post: maren.lundhaug@trondheim.kommune.no

Hans Einar Lundli

Hans Einar Lundli

Hans Einar Lundli

  • Avdelingsleder
  • Klimaplan
  • Karbonfangst og lagring (CCS)

Telefon: 47 84 86 06

E-post: hans-einar.lundli@trondheim.kommune.no

Knut Øyvind Okkenhaug

Knut Øyvind Okkenhaug

Knut Øyvind Okkenhaug

  • Klimakommunikasjon

Telefon: 95 19 86 96

E-post: knut.okkenhaug@trondheim.kommune.no

Tore Nordstad

Tore Nordstad

  • Transport
  • Revisjon klimaplanen

Telefon: 90 04 35 12

E-post: tore.nordstad@trondheim.kommune.no

Benjamin Toscher

Benjamin Toscher

  • Klimavennlige innkjøp

Miljørådgiver ved Innkjøpstjenesten

Telefon: 48 40 34 94

E-post: benjamin.toscher@trondheim.kommune.no

Jøran Solli

Jøran Solli

Jøran Solli

  • Transport
  • Klimatilpasning

Telefon: 48 07 44 55

E-post: joran.solli@trondheim.kommune.no

Renate Stavik

Renate Stakvik

Renate Stakvik

  • Transport
  • Analyse og statistikk

Telefon: 92 88 43 82

E-post: renate.stakvik@trondheim.kommune.no

Marianne Langedal

Marianne Langedal

Marianne Langedal

  • Klimavennlig områdeutvikling
  • Matstrategi
  • Energihub

Telefon: 91 76 00 91

E-post: marianne.langedal@trondheim.kommune.no

Sunniva Fossen Haugen

Sunniva Fossen Haugen

  • Transport

Telefon: 92 60 19 86

E-post: sunniva.fossen.haugen@trondheim.kommune.no

Hanne Aaserud

Hanne Aaserud

Hanne Aaserud

  • Forbruk

Telefon: 41 62 54 12

E-post: hanne.aaserud@trondheim.kommune.no

Nettsider for arbeidet med klimaplanen

Kommunens klimaside

På kommunens klimaside finner du lenker til informasjon om kommunens klimaarbeid og klimavennlige tiltak i Trondheim.

 

Sist oppdatert: 10.11.2021

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Din tilbakemelding blir ikke besvart. Hvis du behøver hjelp, vennligst benytt en av våre kanaler for kontakt.

A03-P1-EPI004