Klimaplanen: Prosjektmedarbeidere

Prosjektmedarbeidere for gjennomføring av klimaplanen

Linn Hege Aune

Linn Hege Aune

  • Klimabudsjett

Telefon: 92 83 77 19

E-post: linn-hege.aune@trondheim.kommune.no

Jens Tønnesen

Jens Tønnesen

  • Bygg og anlegg
  • Energi- og klimaplanlegging i områdeplaner

Telefon: 93 03 02 47

E-post: jens.tonnesen@trondheim.kommune.no

Mie Abelgaard

Mie Abelgaard

Mie Abelgaard

  • Transport
  • Anleggsmaskiner

Telefon: 47 45 22 92

E-post: mie.abelgaard@trondheim.kommune.no

Silke van Dyken

Silke Van Dyken

Silke van Dyken

  • Transport
  • Sjøfart

Telefon: 95 45 99 39

E-post: silke.van.dyken@trondheim.kommune.no

Randi Irene Henriksen

Randi Irene Henriksen

Randi Irene Henriksen

  • Administrativ støtte

Telefon: 99 73 45 33

E-post: randi.irene.henriksen@trondheim.kommune.no

Chin-Yu Lee

Chin-Yu-Lee

Chin-Yu Lee

  • Næringsliv, teknologi og det grønne skiftet

Telefon: 90 19 73 23

E-post: chin-yu.lee@trondheim.kommune.no

Simon James Loveland

Simon J Loveland

Simon James Loveland

  • Analyse og statistikk
  • Klimagassregnskap
  • Klimabudsjett

Telefon: 90 28 84 11

E-post: simon-james.loveland@trondheim.kommune.no

Hans Einar Lundli

Hans Einar Lundli

Hans Einar Lundli

  • Avdelingsleder
  • Klimaplan
  • Karbonfangst og lagring (CCS)

Telefon: 47 84 86 06

E-post: hans-einar.lundli@trondheim.kommune.no

Knut Øyvind Okkenhaug

Knut Øyvind Okkenhaug

  • Klimakommunikasjon

Telefon: 95 19 86 96

E-post: knut.okkenhaug@trondheim.kommune.no

Anne Soleika Jawansky Peters

Anna Soleika Peters

Anna Soleika Jawansky Peters

  • Oljeutfasing

Telefon: 72 54 25 76

E-post: anna.soleika.jawansky.peters@trondheim.kommune.no

Jøran Solli

Jøran Solli

Jøran Solli

  • Transport
  • Klimatilpasning

Telefon: 48 07 44 55

E-post: joran.solli@trondheim.kommune.no

Renate Stavik

Renate Stakvik

Renate Stakvik

  • Transport
  • Analyse og statistikk

Telefon: 92 88 43 82

E-post: renate.stakvik@trondheim.kommune.no

Marianne Langedal

Marianne Langedal

  • Klimavennlig områdeutvikling
  • Matstrategi
  • Energihub

Telefon: 91 76 00 91

E-post: marianne.langedal@trondheim.kommune.no

Magnus Inderberg Vestrum

Magnus I Vestrum

Magnus Inderberg Vestrum

  • Klimavennlige innkjøp

Telefon: 95 07 77 52

E-post: magnus.vestrum@trondheim.kommune.no

Hanne Aaserud

Hanne Aaserud

Hanne Aaserud

  • Forbruk

Telefon: 41 62 54 12

E-post: hanne.aaserud@trondheim.kommune.no

Nettsider for arbeidet med klimaplanen

Kommunens klimaside

På kommunens klimaside finner du lenker til informasjon om kommunens klimaarbeid og klimavennlige tiltak i Trondheim.

Sist oppdatert: 08.01.2021

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Din tilbakemelding blir ikke besvart. Hvis du behøver hjelp, vennligst benytt en av våre kanaler for kontakt.

A03-P1-EPI006