Kontaktinfo Avdeling for fagopplæring

Kontaktinfo Avdeling for fagopplæring

Avdeling for fagopplæring er opplæringskontor for lærlinger i Trondheim kommune. Vi er tilgjengelig for henvendelser på e-post og telefon, og prøver å svare innen rimelig tid. Om vi ikke svarer når du ringer kan du legge igjen beskjed og nummer, så ringer vi tilbake så snart vi har anledning.

Sentralbord: 72 54 00 00

E-post: fagopplaring.postmottak@trondheim.kommune.no

Besøksadresse: Erling Skakkes gate 14

Vi jobber på opplæringskontoret:

Tone Solberg

Tone Solberg
Avdelingsleder, Alle fag
Tlf: 95 26 30 60
E-post: tone.solberg@trondheim.kommune.no


Hilde Guldteig Lien

Hilde Guldteig Lien
Økonomi/Lønn

Tlf: 95 05 03 54
E-post: hilde-guldteig.lien@trondheim.kommune.no


Anita Blikeng

Anita Blikeng
Barne- og ungdomsarbeiderfaget, Renholdsoperatørfaget

Tlf: 99 59 87 74
E-post: anita.blikeng@trondheim.kommune.no


Trine Nevermo

Trine Nevermo
Barne- og ungdomsarbeiderfaget

Tlf: 47 67 38 22
E-post: trine.nevermo@trondheim.kommune.no


Kristin Tinmannsvik - Foto: Terese Samuelsen

Kristin Tinmannsvik
Barne- og ungdomsarbeiderfaget

Tlf: 95 26 39 40
E-post: kristin.tinmannsvik@trondheim.kommune.no


Tone Beate Trones

Tone Beate Trones
Barne- og ungdomsarbeiderfaget, Service- og administrasjonsfaget

Tlf: 90 17 97 85
E-post: tone-beate.trones@trondheim.kommune.no


Jorunn Mørch Aasan

Jorunn Mørch Aasan
Helsearbeiderfaget, Ernæringskokkfaget, IT- driftsfaget, Mediedesignfaget

Tlf: 46 94 66 54
E-post: jorunn-morch.aasan@trondheim.kommune.no


Kristina Aune

Kristina Aune
Helsearbeiderfaget

Tlf: 90 04 21 66
E-post: kristina.aune@trondheim.kommune.no


Elin Buholm

Elin Buholm
Helsearbeiderfaget, Anleggsgartnerfaget, Byggdrifterfaget, Kjemiprosessfaget, Laboratoriefaget, Veidrift- og veivedlikeholdsfaget

Tlf: 90 40 26 68
E-post: elin.buholm@trondheim.kommune.no


Hege Hauge

Hege Hauge
Helsearbeiderfaget

Tlf: 98 63 55 62
E-post: hege.hauge@trondheim.kommune.no


Anne Olden Langmo

Anne Olden Langmo
Helsearbeiderfaget, Aktivitørfaget, Menn i helse

Tlf: 93 28 23 24

E-post: anne.olden.langmo@trondheim.kommune.no


Ingeborg Sofie Sjåvik

Ingeborg Sofie Sjåvik
Helsearbeiderfaget

Tlf: 92 44 78 24

E-post: ingeborg.sjavik@trondheim.kommune.no 


Anne Margrethe Witzøe

Anne Margrethe Witzøe
Helsearbeiderfaget

Tlf: 46 90 53 79

E-post: anne.margrethe.witzoe@trondheim.kommune.no


Gunhild Marie Stene Tangvik

Gunhild Marie Stene Tangvik
Fagbrev på jobb

Tlf: 92 86 54 56
E-post: gunhild.tangvik@trondheim.kommune.no


Joakim Kihl Holmberg

Joakim Kihl Holmberg
Fylkeskoordinator Menn i helse

Tlf: 97 49 90 61
E-post: joakim.holmberg@trondheim.kommune.no


Lærlingsiden

Sist oppdatert: 04.09.2023

Gå til toppen

arrow_upward
pd0mdwk0003S6