Hjem Skole og opplæringLærlingKontaktinfo Avdeling for fagopplæring

Kontaktinfo Avdeling for fagopplæring

Avdeling for fagopplæring er opplæringskontor for lærlinger i Trondheim kommune. Vi er tilgjengelig for henvendelser på e-post og telefon, og prøver å svare innen rimelig tid. Om vi ikke svarer når du ringer kan du legge igjen beskjed og nummer, så ringer vi tilbake så snart vi har anledning.

Sentralbord: 72 54 00 00

E-post: fagopplaring.postmottak@trondheim.kommune.no

Besøksadresse: Erling Skakkes gate 14

Vi jobber på opplæringskontoret:

Tone Solberg

Tone Solberg
Avdelingsleder, Alle fag
Tlf: 95 26 30 60
E-post: tone.solberg@trondheim.kommune.no


Anita Blikeng

Anita Blikeng
Barne- og ungdomsarbeiderfaget, Helsearbeiderfaget, Renholdsoperatørfaget

Tlf: 91 67 22 27
E-post: anita.blikeng@trondheim.kommune.no


Tone Beate Trones

Tone Beate Trones
Barne- og ungdomsarbeiderfaget, Kontor- og administrasjonsfaget

Tlf: 90 17 97 85
E-post: tone-beate.trones@trondheim.kommune.no


Kirsti Marie Talmo

Kirsti Marie Talmo
Barne- og ungdomsarbeiderfaget, Aktivitørfaget

Tlf: 95 26 34 65
E-post: kirsti-marie.talmo@trondheim.kommune.no


Trine Nevermo

Trine Nevermo
Barne- og ungdomsarbeiderfaget

Tlf: 47 67 38 22
E-post: trine.nevermo@trondheim.kommune.no


Jorunn Mørch Aasan

Jorunn Mørch Aasan
Helsearbeiderfaget, IKT- servicefaget, Institusjonskokkfaget, Mediegrafikerfaget

Tlf: 46 94 66 54
E-post: jorunn-morch.aasan@trondheim.kommune.no


Karine Lee Blomstrøm

Karine Lee Blomstrøm
Helsearbeiderfaget

Tlf: 99 42 93 32
E-post: karine-lee.blomstrøm@trondheim.kommune.no


Kristin Tinmannsvik

Kristin Tinmannsvik
Helsearbeiderfaget

Tlf: 95 26 39 40
E-post: kristin.tinmannsvik@trondheim.kommune.no


Anne Olden Langmo

Anne Olden Langmo
Helsearbeiderfaget

Tlf: 93 28 23 24

E-post: anne.olden.langmo@trondheim.kommune.no


Elin Buholm

Elin Buholm
Helsearbeiderfaget, Anleggsgartnerfaget, Byggdrifterfaget, Kjemiprosessfaget, Vei- og anleggsfaget

Tlf: 90 40 26 68
E-post: elin.buholm@trondheim.kommune.no


Hege Hauge

Hege Hauge
Helsearbeiderfaget

Tlf: 98 63 55 62
E-post: hege.hauge@trondheim.kommune.no


Joakim Kihl Holmberg

Joakim Kihl Holmberg
Menn i helse

Tlf: 97 49 90 61
E-post: joakim.holmberg@trondheim.kommune.no


Leah Elisabeth Thorstensen

Leah Elisabeth Thorstensen
Fagbrev på jobb

Tlf: 94 81 08 37
E-post: leah.elisabeth.thorstensen@trondheim.kommune.no


Anita Strømme

Anita Strømme
Medier og kommunikasjon

Tlf: 98 61 66 61
E-post: anita.stromme@trondheim.kommune.no


Christian Arntzberg Eger

Ine Sagosen
Medier og kommunikasjon lærling

Tlf: 91 00 42 24
E-post: ine.sagosen@trondheim.kommune.no


Christian Arntzberg Eger

Christian Arntzberg Eger
Økonomi/Lønn

Tlf: 41 76 40 17
E-post: christian.arntzberg.eger@trondheim.kommune.no


Christian Arntzberg Eger

Marianne Lund
Økonomi/Lønn

Tlf: 91 83 37 30
E-post: marianne.lund@trondheim.kommune.no


Lærlingsiden

Sist oppdatert: 26.07.2021

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Din tilbakemelding blir ikke besvart. Hvis du behøver hjelp, vennligst benytt en av våre kanaler for kontakt.

A03-P1-EPI006