Hjem SkoleLærlingKontaktinfo Avdeling for fagopplæring

Kontaktinfo Avdeling for fagopplæring

Avdeling for fagopplæring er opplæringskontor for lærlinger i Trondheim kommune. Vi er tilgjengelig for henvendelser på e-post og telefon, og prøver å svare innen rimelig tid. Om vi ikke svarer når du ringer kan du legge igjen beskjed og nummer, så ringer vi tilbake så snart vi har anledning.

Sentralbord: 72 54 00 00
E-post: fagopplaring.postmottak@trondheim.kommune.no

Besøksadresse: Erling Skakkes gate 14

 

Vi jobber på opplæringskontoret:

 

Tone Solberg
Avdelingsleder, Alle fag

Tlf: 952 63 060
E-post: tone.solberg@trondheim.kommune.no


Anita Blikeng
Barne- og ungdomsarbeiderfaget, Helsearbeiderfaget, Renholdsoperatørfaget

Tlf: 916 72 227
E-post: anita.blikeng@trondheim.kommune.no


Tone Beate Trones
Barne- og ungdomsarbeiderfaget

Tlf: 901 79 785
E-post: tone-beate.trones@trondheim.kommune.no


Kirsti Marie Talmo
Barne- og ungdomsarbeiderfaget, Aktivitørfaget

Tlf: 952 63 465
E-post: kirsti-marie.talmo@trondheim.kommune.no  


Trine Nevermo
Barne- og ungdomsarbeiderfaget, Helsearbeiderfaget

Tlf: 476 73 822
E-post: trine.nevermo@trondheim.kommune.no


Jorunn Mørch Aasan
IKT- servicefaget, Institusjonskokkfaget

Tlf: 469 46 654

E-post: jorunn-morch.aasan@trondheim.kommune.no


Jan Strand
Helsearbeiderfaget, Anleggsgartnerfaget, Byggdrifterfaget, Idrettsanleggsfaget, Kjemiprosessfaget, Vei- og anleggsfaget

Tlf: 952 63 462
E-post: jan.strand@trondheim.kommune.no


Karine Lee Blomstrøm
Helsearbeiderfaget

Tlf: 994 29 332
E-post: karine-lee.blomstrøm@trondheim.kommune.no


Bente Noodt

Bente Noodt
Helsearbeiderfaget, Kontor- og administrasjonsfaget

Tlf: 907 44 209
E-post: bente.noodt@trondheim.kommune.no


Anne Olden Langmo

Anne Olden Langmo
Helsearbeiderfaget

Tlf: 932 82 324
E-post: anne.olden.langmo@trondheim.kommune.no


Elin Buholm

Elin Buholm
Helsearbeiderfaget, Anleggsgartnerfaget, Byggdrifterfaget, Idrettsanleggsfaget, Kjemiprosessfaget, Vei- og anleggsfaget

Tlf: 904 02 668
E-post: elin.buholm@trondheim.kommune.no


Hege Hauge

Hege Hauge
Helsearbeiderfaget

Tlf: 986 35 562
E-post: hege.hauge@trondheim.kommune.no


Joakim Kihl Holmberg

Joakim Kihl Holmberg
Menn i helse

Tlf: 974 99 061
E-post: joakim.holmberg@trondheim.kommune.no


Anita Strømme

Anita Strømme
Medier og kommunikasjon

Tlf: 986 16 661
E-post: anita.stromme@trondheim.kommune.no


Christian Arntzberg Eger

Christian Arntzberg Eger
Økonomi/Lønn

Tlf: 417 64 017
E-post: christian.arntzberg.eger@trondheim.kommune.no


Lærlingsiden

Sist oppdatert: 13.08.2019

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne? (ikke skriv personlig informasjon)


Din tilbakemelding blir ikke besvart. Hvis du behøver hjelp, vennligst benytt en av våre kanaler for kontakt.

A03-P1-EPI006