Hjem Lilleby skole

Lilleby skole

Kontakt Lilleby skole

Se kart og finn ansatt

Meldeboka

Vi bruker meldeboka til all kommunikasjon med foresatte. 

Logg inn i Meldeboka

Se veiledninger for meldeboka.

Lilleby skole

Lilleby skole ligger i bydelen Lademoen, på østsiden av byens sentrum. I det gamle bygget fra 1911 ligger en lang skolehistorie, fra dette var byens nyeste signalbygg med på det meste 1000 elever, til vi i dag er i underkant av 200 elever

Selv om Lilleby i dag er en liten barneskole i Trondheimsmålestokk, er vi en skole med et stort hjerte og et stort mangfold.  Vi kan smykke oss med at elevene våre representerer store deler av kloden, og at en tredel har flerspråklig bakgrunn. Her beherskes  mer enn 20 språk. 

Lilleby skole er fokusskole for NAFO i Sør- Trøndelag. 

Vi har ledig stilling til høsten

Informasjon til foreldre

Informasjon skoleåret 2017-2018 

SFO

Se i informasjonsheftet for skoleåret 2017-2018

Helsesøster

 Cecilie Fjeldvær er helsesøster ved Lilleby skole. Hun har kontor i tredje etasje ved heisen.

Cecilie er her hver tirsdag og annenhver onsdag (lik uke).

Hun er tilgjengelig på telefon og mail mandag- torsdag:

Telefon: 916 72 731

Mail: cecilie.fjeldver@trondheim.kommune.no

/skolehelsetjenesten/

Nyttige ressurser:

Utdanningsdirektoratet

Informasjon til barn og unge om mobbing og rettigheter

Nasjonalt senter for flerkulturell opplæring

Språkbruk og språkutvikling i matematikk 

Handlingsplan Trygt og godt skolemiljø.docx.pdf

 

Trinn 1:

Ingrid Daling,

ingrid.daling@ou.trondheim.kommune.no

Ann-Merete Stunes,

ann-merete.stunes@ou.trondheim.kommune.no

 

Trinn 2:

Karoline Gillebo Dragvoll,

karoline.gillebo.dragvoll@ou.trondheim.kommune.no 

 Bente Therece Bakke,

bente.therece.bakke@ou.trondheim.kommune.no  

Trinn 3:

Julie Ledang Husøy,

 julie-ledang.husoy@ou.trondheim.kommune.no 

Marie Charlotte Wenneberg,

marie.charlotte.wennberg@ou.trondheim.kommune.no 

Ranveig Fosmo Holden,

ranveig-fosmo.holden@ou.trondheim.kommune.no  

Trinn 4:

Ruben Lundberg,

ruben.lundberg@ou.trondheim.kommune.no 

Inger Brenne Lånke,

inger-brenne.lanke@ou.trondheim.kommune.no 

Runa Egge Fjelnseth

runa-egge.fjelnseth@ou.trondheim.kommune.no  

Trinn 5:

Berit Grunstad,

berit.grundstad@ou.trondheim.kommune.no  

 Trinn 6:

Olaug Krog Hoel,

olaug.hoel-krog@ou.trondheim.kommune.no  

Trinn 7:

Per Gøran Karlsen,

per-goran.karlsen@ou.trondheim.kommune.no   

Kontaktinfo

Postadresse: Trondheim kommune, Lilleby skole, Postboks 2300 Torgarden, 7004 Trondheim

Sist oppdatert: 09.05.2018

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?


            IsDev: False
            IsProd: True
            Current: prod
            Is("test"): False
            UrlPrefix: /external/c9/
            Url("client-grunt/prokom/inter-ver3/prod/prokom.css"): /external/c9/client-grunt/prokom/inter-ver3/prod/prokom.css