Hjem Lilleby skole

Lilleby skole

Kontakt Lilleby skole

Se kart

Meldeboka

Vi bruker meldeboka til all kommunikasjon med foresatte. 

Logg inn i Meldeboka

Se veiledninger for meldeboka.

Lilleby skole

Lilleby skole ligger i bydelen Lademoen, på østsiden av byens sentrum. I det gamle bygget fra 1911 ligger en lang skolehistorie, fra dette var byens nyeste signalbygg med på det meste 1000 elever, til vi i dag er i underkant av 200 elever

Selv om Lilleby i dag er en liten barneskole i Trondheimsmålestokk, er vi en skole med et stort hjerte og et stort mangfold.  Vi kan smykke oss med at elevene våre representerer store deler av kloden, og at en tredel har flerspråklig bakgrunn. Her beherskes  mer enn 20 språk. 

Lilleby skole er fokusskole for NAFO i Sør- Trøndelag.

Skoleåret 2018-2019

SFO

Telefon: 95263930 /72544720

ann-kristin.kolbergsrud@ou.trondheim.kommune.no

Åpningstiden 0715-1630.

Helsesøster

Anita Julshamn Melkvik er helsesøster ved Lilleby skole. Hun har kontor i fjerde etasje ved heisen. Helsesøster er en del av skolehelsetjenesten sammen med fysioterapeut, ergoterapeut og skolelege.

Anita har fast kontortid hver tirsdag og onsdag. Hun er tilgjengelig på telefon og e-post alle dager, telefon: 941 46 835.

Les mer om skolehelsetjenesten 

Nyttige ressurser

Utdanningsdirektoratet

Informasjon til barn og unge om mobbing og rettigheter

Nasjonalt senter for flerkulturell opplæring

Språkbruk og språkutvikling i matematikk 

Handlingsplan Trygt og godt skolemiljø.docx.pdf

Trinn 1:

Lena Marit Rønsberg

lena.marit.ronsberg@ou.trondheim.kommune.no

 Lisa Hanssen Østgård

lisa.hanssen.ostgaard@ou.trondheim.kommune.no

 Marie Charlotte Wenneberg,

marie.charlotte.wennberg@ou.trondheim.kommune.no 

Trinn 2:

Ingrid Daling,

ingrid.daling@ou.trondheim.kommune.no

Ann-Merete Stunes,

ann-merete.stunes@ou.trondheim.kommune.no

Trinn 3:

Karoline Gillebo Dragvoll,

karoline-gillebo.paus@ou.trondheim.kommune.no 

 Bente Therece Bakke,

bente.therece.bakke@ou.trondheim.kommune.no  

Inger Brenne Lånke,

inger-brenne.lanke@ou.trondheim.kommune.no 

Trinn 4:

Julie Ledang Husøy,

 julie-ledang.husoy@ou.trondheim.kommune.no 

 Ranveig Fosmo Holden,

ranveig-fosmo.holden@ou.trondheim.kommune.no  

Trinn 5:

Ruben Lundberg,

ruben.lundberg@ou.trondheim.kommune.no 

 Runa Egge Fjelnseth

runa-egge.fjelnseth@ou.trondheim.kommune.no  

 Trinn 6:

kristian.kirkbakk@ou.trondheim.kommune.no 

Trinn 7:

Per Gøran Karlsen,

per-goran.karlsen@ou.trondheim.kommune.no   

Kontaktinfo

Postadresse: Trondheim kommune, Lilleby skole, Postboks 2300 Torgarden, 7004 Trondheim

Sist oppdatert: 03.09.2018

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?